START

Na czym drukujemy?

płótno bawełniane

Obrazy drukujemy na naturalnym płótnie bawełnianym. Materiał ten charakteryzuje się dużą sprężystością, wytrzymałością na warunki zewnętrzne i upływ czasu oraz niepowtarzalną fakturą wydruku. Na takim właśnie materiale powstały arcydzieła wszystkich znanych malarzy.
Efekt jaki uzyskujemy drukując na naturalnej bawełnie nie ma żadnego porównania z wydrukami na sztucznych płótno-podobnych materiałach zwanymi canvasami.

Druk lateksowy

Druk lateksowy to najnowocześniejsza i najbardziej bezpieczna dla zdrowia i środowiska technologia druku jaka obecnie istnieje. Wydruki takie posiadają niespotykaną ostrość szczegółów i nasycenie barw. Są bezwonne, nie wymagają zabezpieczenia w postaci lakieru i całkowicie bezpieczne dla dzieci i alergików.

 

W siedzibie naszej firmy możecie Państwo zapoznać się z bazą naszych wzorów zaprojektowanych przez młodych, kreatywnych Projektantów. Poza tym, w ramach inspiracji, można również skorzystać z naszej biblioteki zawierającej kilka tysięcy przykładowych wzorów przygotowanych przez największych światowych kreatorów designu. Dzięki tak przygotowanej bazie, drzwi do sukcesu stoją przed Państwem otworem.

Zapraszamy